Zaznacz stronę

!!! UWAGA !!!

!!! Kończy się okres dopłat do kredytów w programie „Rodzina Na Swoim” !!!

Z nowym rokiem idą nowe możliwości, ale też nowe zagrożenia.

Minęło już ponad 8 lat od uruchomienia programu rządowego „Rodzina Na  Swoim”, dzięki któremu osoby,  które kupiły mieszkanie lub dom na kredyt,, właśnie w tym programie, otrzymują dopłaty do odsetek. Dzięki czemu rata kredytu jest stosunkowo niska – do czasu.

Czas dopłat właśnie się kończy co oznacza zwiększenie raty kredytu nawet o 30% !

Wracając do mojego postu Rozmowa O Kredycie”, w którym pisałem m. in. czym się zajmuje, możemy skorzystać z możliwości refinansowania tego kredytu (czyli przeniesienie go) na lepsze warunki do innego banku.

Masz nieruchomość w RnS i nie chcesz płacić większej raty i drogiego kredytu ? Nie trać czasu i daj znać a pomogę Ci w całej procedurze przeniesienia tego kredytu na znacznie lepsze warunki do innego banku.

Pomogę zaoszczędzić Ci czas, nerwy oraz pieniądze, które po okresie dopłat będziesz tracił w postaci drogich odsetek.

Ciebie to nic nie kosztuje, ponieważ za kompleksowe przygotowanie Ciebie od a do z i doprowadzenie całego procesu do uruchomienia kredytu, wynagradzają mnie banki bez przerzucania tego kosztu na Ciebie. Z resztą wielu z Was, którym pomagałem 8 lat temu w załatwieniu kredytu hipotecznego w programie RnS i nie tylko o tym wie.

Plan działania:

  1. Przeanalizuje warunki Twojego kredytu
  2. Zbadam Twoją zdolność kredytową
  3. Przedstawię Ci 4 najkorzystniejsze kredyty w różnych bankach wybranych na podstawie Twoich preferencji i omówimy je szczegółowo.
  4. Pomogę skompletować Ci wszystkie potrzebne dokumenty i przygotuje wnioski kredytowe.
  5. Złożymy jednocześnie wnioski do 2 lub 3 najlepszych banków (w ten sposób zabezpieczam Cię w razie jakiś problemów podczas procesu).
  6. Po otrzymaniu decyzji pozytywnej omówmy je dokładnie.
  7. Podpiszemy umowę w banku, który Ty wybierzesz finalnie.
  8. Następnie będziesz cieszył się mniejszą ratą 😊

Dawid Dzimiński – Expert Finansowy
Tel. 602 474 500
kontakt@kredytdlakazdego.com.pl