Zaznacz stronę

Ostatnio kolejny znajomy poszedł sam do swojego banku i otrzymał kredyt na makabrycznych warunkach!

Potrzebujesz Finansowania? Nie wiesz w jakim banku będziesz  miał najlepsze warunki?

Zamiast chodzić po bankach i wysłuchiwać, że każdy z nich ma najlepszą ofertę to przyjdź do mnie. Zaoszczędzisz czas, nerwy i będziesz miał gwarancje wyboru najlepszej oferty spośród wszystkich banków na polskim rynku. Wybór złego banku może skutkować dużo droższym finansowaniem!

Dla mnie nie jest istotne w jakim banku uruchomię Tobie kredyt czy leasing. Dla mnie liczy się abyś miał najlepszą ofertę i był zadowolony z mojej pracy, bo w tedy wiem, że polecisz mnie dalej swoim znajomym. Właśnie tak pozyskuje klientów – PRZEZ POLECENIA 🙂

Za moją pomoc Tobie w całym procesie płacą mi banki biorąc ten koszt na siebie a nie na klienta. Po prostu zamiast Pani w banku wynagrodzenie za całą pracę otrzymuję Ja a Ty otrzymujesz rzetelną i profesjonalną pomoc niezależnego Eksperta Finansowego w całym procesie uzyskania finansowania.

Pomogę Ci począwszy od zbadania zdolności, przedstawienia i omówienia dokładnie, najlepszych dla Twoich preferencji, ofert. Pomogę skompletować dokumenty i podpisać wnioski oraz zajmę się całym procesem aż do podpisania umowy kredytowej lub leasingowej z bankiem. Do banku idziesz tylko raz. Na podpisanie umowy a resztą zajmuje się ja a Ty czekasz na spokojnie na decyzję ostateczną.

Po uruchomieniu finansowania zostanę Twoim Ekspertem Finansowym do którego zawsze będziesz mógł zadzwonić i się poradzić lub wszystkiego dowiedzieć.

Pracuję w branży finansów już 14 lat!
Współpracuje ze wszystkimi bankami na rynku polskim. Mam duże doświadczenie, możliwości i znajomości przez co często potrafię pomóc w najtrudniejszych sytuacjach 😉

Pomogłem wielu znajomym i pomagam na co dzień w uzyskaniu:
– Kredytu HIPOTECZNEGO
– Kredytu GOTÓWKOWEGO na cel dowolny
– Kredytu KONSOLIDACYJNEGO
– Kredytu FIRMOWEGO
– Kredytu INWESTYCYJNEGO
LEASINGU
UBEZPIECZENIA (głównie na życie i NW)
INWESTYCJE

www.facebook.com/kdkkredytdlakazdego/
www.kredytdlakazdego.com.pl

@ kontakt@kredytdlakazdego.com.pl

Twój Ekspert Finansowy
Dawid Dzimiński
Tel. 602 474 500