Zaznacz stronę

Od niedawna nastąpiła bardzo dobra dla właścicieli kredytów zmiana.

Klient ma prawo cofnąć się 10lat wstecz do wcześniejszej spłaty kredytu i rościć sobie zwrot prowizji. Ogranicza go tylko 10 letni okres przedawnienia.

Na przykładzie pokaże jak to działa:

Jeżeli mamy przypadek kredytu wziętego w 2013 roku w banku X a w 2016 roku przeniesiony do banku Y a teraz zostanie przeniesiony do kolejnego banku, to klient może ubiegać się o zwrot prowizji w banku X i w banku Y ! Wysokość zwrotu prowizji zależy od okresu jaki pozostawał do spłaty w momencie przeniesienia do innego banku.

Czyli na liczbach wygląda to tak;

Z kredytu na 100 tyś zł z prowizją 5% wziętego na 10 lat i spłaconego lub przeniesionego po 2 latach do innego banku możemy odzyskac 4 tyś zł. Dlatego że prowizja ta rozkłada się na 10 lat  a spłacając lub przenosząc go po 2 latach przysługuje nam zwrot za 8 lat (kredyt przeniesiony/spłacony po 2 latach)

Podobnie mogą zrobić klienci,  którzy obecnie posiadają kredyty za których udzielenie zapłacili bankowi prowizję. Należy wtedy przeanalizować warunki umowy i wyliczyć jaki zwrot prowizji otrzymają i jeśli się to kalkuluje przenieść kredyt do odpowiedniego banku.

Jak to zrobić? Najprościej odezwać się do mnie z umową, którą przeanalizuje lub z warunkami kredytu dzięki którym wyliczę wysokość zwrotu prowizji i przedstawię możliwości oraz przeprowadzę cały proces.

Masz kredyt za który zapłaciłeś bankowi prowizję? Napisz albo zadzwoń do mnie a pomogę Tobie ją odzyskać.
Nic nie ryzykujesz, a z moją pomocą możesz odzyskać te pieniądze.😊