Zaznacz stronę

Kochani,

Ostatnio kolejny raz przy koleżeńskiej rozmowie okazało się, że znajomy znajomego stara się o kredyt i ciężko mu z tym idzie. Oświeciło go wtedy, że przecież ja jestem ekspertem finansowym i pomagam w całym procesie uzyskania jakiegokolwiek finansowania.

Zadzwoniliśmy do niego i okazało się, że na własną rękę chodził po bankach, w których z góry było wiadomo, że nie dostanie kredytu.

Dzisiaj jest kolejnym zadowolonym z mojej pomocy znajomym, któremu pomogłem, nie tracąc jego cennego czasu i nerwów, wybrać bank z najlepszą dla niego ofertą i zamknąć temat pozytywnie.

Piszę to ponieważ wielu z Was wie, a jeszcze więcej nie wie, że zajmuje się „Doradztwem Finansowym” współpracując przy tym prawie ze wszystkimi bankami.

Wielu z Was pomogłem a nawet jestem w trakcie w uzyskaniu kredytu czy leasingu a z wieloma z Was działam na co dzień. Jeśli będziecie słyszeli, że któryś z Waszych znajomych potrzebuje finansowania to dajcie mu namiar do mnie a pomogę mu uzyskać finansowanie.

Aby uniknąć tracenia czasu na chodzeniu po bankach i wysłuchiwaniu, że każdy z nich ma najlepszą ofertę, po prostu zadzwoń do mnie lub napisz co potrzebujesz. Powiem Ci jak i gdzie to widzę oraz przedstawię kilka najlepszych ofert w zależności od Twoich preferencji. To nic Ciebie nie kosztuje a pomoże zaoszczędzić czas i gwarantuje najlepszy dla Ciebie wybór banku.
Zajmuje się całym procesem kredytowym. Począwszy od przedstawienia ofert aż do podpisania umowy z bankiem.

Pomagam w uzyskaniu:

– Kredytu hipotecznego, gotówkowego, konsolidacyjnego

– Kredytu firmowego, deweloperskiego, obrotowego

– Leasingu

– Refinansowania kredytu (Jeżeli masz kredyt np.: hipoteczny to przeanalizuje Twoją obecną umowę i powiem Ci czy można przenieść ten kredyt do innego banku na korzystniejszych warunkach) Większość dawnych kredytów ma gorsze warunki i można je przenieść obniżając koszty !!!

– Ubezpieczenia, głównie na życie

– Inwestycje…

Działam w branży od ponad 11 lat, a niestety okazuję się że nie wszyscy wiedzą a mogę pomóc, dlatego zapraszam do kontaktu

Pozdrawiam